Zakázková výroba

Co je pro nás výroba na zakázku?

Výroba na zakázku pro nás začíná poptávkou zákazníka s jeho představou výrobku.  Od samého počátku jsme připraveni individuálně a aktivně přistupovat k Vašim požadavkům a maximálním způsobem na základě dlouholetých zkušeností v oboru, přispět kreativně k vyřešení Vaší zakázky.

Mivokor zakázková výrobaNaši technologové a konstruktéři jsou připraveni na základě Vašeho požadavku vytvořit počítačový 3D model, který zohledňuje požadované aspekty budoucí funkce výrobku a použité materiály na výrobu. Po schválení 3D modelu zpracuje obchodník cenovou nabídku. Potvrzení nabídky z Vaší strany je podmínkou zahájení další části projektu. Je vytvořena výrobní dokumentace a vyroben funkční prototyp, který je testován dle požadavků zákazníka. Po schválení vzorku zákazníkem se případné připomínky zapracují do dokumentace, jsou zhotoveny výrobní přípravky a upravena cenová nabídka. V tuto chvíli začíná realizace výrobní zakázky.

Co umíme?

Velkým počtem realizovaných projektů jsme získali nemalé zkušenosti s výrobou stojanů a regálů určených pro vystavení a prodej zboží, reklamních stojanů na propagaci, světelných reklam, označení prodejních míst, stolků k občerstvení, vybavení interiérů kompletními regálovými sestavami.

V oblasti průmyslové výroby se zabýváme vývojem a výrobou přepravních palet pro vysokotlaké myčky a přepravních vozíků pro tyto palety. Vyrábíme speciální filtrační koše, koše pro fritézy, myčky, laboratorní přístroje a potravinářský průmysl.

Realizovali jsme i některé speciální zakázky a zde si ověřili naši schopnost zvládnout velké a rozsáhlé projekty. Příkladem jsou výroba a montáž balkónů panelových domů, vestavby do užitkových automobilů, reprezentativní ochranné zábradlí a další kovové prvky pro vybavení vstupních hal.

Naše reference v oblasti zakázkové výroby je spolupráce s firmami známých značek například Bosch Diesel, Coca Cola ČR, Plzeňský prazdroj, Unilever, Johann Kotányi.

bosch plzeňský prazdroj coca cola kotanyi diesel   unilever  

dekorativní obrázek - Zakázková výrobadekorativní obrázek - Zakázková výroba
e-shopZakázková výrobaBenzinka