O společnosti

Firma Mivokor je přední český výrobce doplňků a kování pro kuchyňské linky a šatní skříně.  Dále se zabývá vývojem a výrobou prodejních a reklamních stojanů na zakázku podle zadání zákazníka.

Co nabízíme?

Nabízíme aktivní přístup k potřebám zákazníka, kreativitu a individuální řešení každé Vaší zakázky. Špičková výrobní technologie se strojním zařízením NC a CNC umožňuje výrobní operace na velmi vysoké úrovni. Dlouholeté zkušenosti v oboru garantují kvalitní provedení každé zakázky. Vysoká preciznost výrobků v každém detailu, funkčnost a účelnost jsou základní kameny výrobního programu. Na své výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis.


Mivokor e-ahop

Mivokor zakázková výroba

Historie firmy

Firma Mivokor vznikla v roce 1989 jako výhradně český podnikatelský subjekt.

Od roku 1993 se zabýváme vývojem a výrobou kuchyňského závěsného programu, madel, barových konzol a univerzálního kuchyňského stojanu. Postupně byl výrobní program rozšířen o vnitřní drátěný program pro kuchyňské skříňky a šatní skříně. Současně se firma zabývá výrobou reklamních stojanů a vybavení prodejen obchodním zařízením.

Od roku 2002 firma rozšířila výrobu o výrobky určené pro automatizaci a skladování výroby. Jedná se o skladovací a přepravní palety, boxy, vozíky, koše z nerezavějící oceli určené do provozů s vysokými požadavky na přesnost a čistotu.
dekorativní obrázek - O společnostidekorativní obrázek - O společnosti
e-shopZakázková výrobaBenzinka