Katalogový program

Představení výrobků ze skupin

Jak mi pomůže katalogový program firmy Mivokor?

Katalogový program firmy Mivokor jsou drátěné výrobky a systémy určené pro nábytek, především kuchyňské linky a šatní skříně. Pomohou vyřešit nedostatek odkládacích ploch, umožní jednoduchý a rychlý přístup k uskladněným potravinám. Výrobky jsou pro jednodušší orientaci a výběr rozděleny do skupin na závěsný drátěný program a doplňky, madla, barové konzoly a montážní komponenty, kuchyňský univerzální sloup, stolové nohy, vnitřní drátěný program, drátěný program pro šatní skříně. Mohou být jemným a citlivým doplňkem každé domácnosti. Ve Vaší kuchyni nebudou působit rušivě a jejich vzhled a funkce Vám zpříjemní každodenní pobyt v kuchyni.

Proč vybavit Vaší kuchyň výrobky od tradičního českého výrobce?

Řada spotřebitelů si dnes začíná uvědomovat, že extrémně nízká cena není tím hlavním při koupi výrobku, který má sloužit mnoho let.

Vysoká kvalita = dlouhá životnost
Výrobky Mivokor jsou vyráběny z kvalitní oceli a povrchově upraveny galvanickým pokovením nebo práškovým lakováním. Výrobky Mivokor vydrží mnoho let intenzivního používání bez výraznějších známek opotřebení. Nevadí jim vlhké prostředí, agresivní páry nebo častý otěr.  Už nebudete muset kupovat nový výrobek každé dva roky jen proto, že se na něm objeví rezavé stopy.

Kde je možné výrobky Mivokor získat?

Výrobky Mivokor naleznete u mnoha prodejců kuchyní, nábytku, bytových doplňků, v obchodních řetězcích s materiálem pro výrobce, v řetězcích výrobců a prodejců nábytku, v supermarketech a hypermarketech. Jednoduchý nákup z domova můžete provést prostřednictvím internetového e-shopu. MIVOKOR, s.r.o. doporučuje pro nákup svých výrobků vybraný e-shop: www.kuchyne-drateny-program.cz

Katalog Mivokor

dekorativní obrázek - Katalogový programdekorativní obrázek - Katalogový programdekorativní obrázek - Katalogový program
e-shopZakázková výrobaBenzinka